Rodzinne kolędowanie👪
Jak co roku wzięliśmy udział w „Rodzinnym kolędowaniu” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 107 pod patronatem Rady Dzielnicy XVIII. Przegląd odbył się w Sali Art Zone Ośrodka Kultury im C.K Norwida.
Celem przeglądu było kultywowanie tradycji ludowych oraz rozwijanie predyspozycji i zdolności wokalno instrumentalnych dzieci.
W ramach występu, przebrani jak prawdziwi kolędnicy, zaśpiewaliśmy pastorałkę ” Do Jezusa”.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom wraz z dziećmi, którzy nie tylko wzięli udział i poświęcili swój czas, ale przepięknie się ubrali i wykonali eksponaty potrzebne kolędnikom.
Dziękujemy Państwu Marzenie i Kazimierzowi Wierciakom wraz z Andrzejem, Piotrem i Wiktorem, Państwu Annie i Marcinowi Strychalskim z Dawidem i Martyną, Państwu Katarzynie i Michałowi Litwińskim wraz z Teodorem i Antoniną, Pani Izabeli Łąckiej z Karolem, Pani Joannie Pierzchale z Mają i Aleksandrem, Pani Joannie Z. Gwóźdź z Michaliną, Pani Joannie M. Swęd z Gabrielą, Pani Ewie Janczurze z Aleksandrą, Pani Anecie Świątek z Leną, pani Agnieszce Grymek z Lilianą oraz Pani Katarzynie Hankus wraz z Mają, Oliwką i Szymonem, którzy przygotowywali się, ale z przyczyn niezależnych nie mogli wziąść udziału.
Bardzo dziękujemy za pięknego Turonia i gwiazdę, „bezpieczną kosę”, za grę na gitarze i naszym absolwentom Aleksandrowi i Wiktorowi, że przyszli, aby nas wspomóc. Wyszło cudownie… Występ i stroje bardzo się wszystkim podobały. Jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękujemy.
Małgorzata Lewińska i Kamila Krawczyk