Preorientacja u Mrówek

Dnia 4 stycznia grupę Mrówek 🐜🐜🐜odwiedził tata Anielki, który jest absolwentem AGH.
Pan Adrian, aktualnie pracuje jako inżynier serwisu w firmie Burkhardt Compression gdzie jego zadaniem jest dbać o kompresory tłokowe. Pokazał dzieciom ubiór, jaki noszony jest jest w jego firmie . Dzieci mogły dokładnie go obejrzeć i co nieco przymierzyć . Wyświetlony został filmik, na którym dzieci obejrzały na czym polega jego praca. Pan Adrian przygotował również doświadczenia , dzięki którym wyjaśnił Mrówka 🐜🐜🐜 zjawiska fizyczne i przybliżył dzieciom jego prace .
Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zajęciach i odpowiadały na pytania.Na zakończenie przedszkolaki dostały drewniane klucze , prawdziwą Szwajcarską czekoladę ( tam znajduje się siedziba firmy ) i kolorowankę dla utrwalenia wiadomości .
Dziękujemy Panu Adrianowi za ciekawe zaprezentowanie swojego zawodu.

Zapraszamy!