Preorientacja zawodowa u Mrówek

24 listopada 2023 r. dzieci z grupy Mrówki 🐜🐜🐜
Odwiedził p. Arkadiusz Bruzda (tata Ani i Ali ) z zawodu kierownik pociągu Pendolino. Za sprawą tak zacnego gościa przedszkolaki wybrały się w niezwykle emocjonującą podróż-rzecz jasna pociągiem🚄🚄🚄🚇. Kierunki WAKACJE ⛱️☀️☀️w mgnieniu oka stał się docelowym punktem naszej wyprawy, a my wspólnie z Panem Arkadiuszem poznaliśmy wszystkie procedury, komunikaty, atrybuty i narzędzia niezbędne w jego pracy. Ogromna torba taty Ani i Ali mieściła przeróżne rekwizyty i urządzenia -od kamizelki odblaskowej, krótkofalówki, apteczki, dokumentów, chorągiewki po skarby dla przedszkolaków .
Od dziś już wiemy, że bycie kierownikiem pociągu to niezwykle odpowiedzialna praca. 🚈🚈
Na zakończenie miłego spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali od p. Arkadiusza okolicznościowe książeczki i długopisy , aby podróż zawsze mijała szybko .
Kto wie, może ta wyjątkowa podróż zainspiruje przedszkolaków w czasie rodzinnych wakacyjnych wyjazdów…
Jeszcze raz dziękujemy tacie Ani i Ali za fascynujące spotkanie, za przygotowanie i za zachwycenie nie tylko dzieci, ale również Panie 😉