Dzień Piżamy w przedszkolu, to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Pomysłodawcą tego Dnia jest Fundacja „GDY LICZY SIĘ CZAS”, założona przez rodziców dzieci, które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową. Wiemy jak ciężko jest dzieciom, rodzicom oraz bliskim rodziny, której dziecko chorowało lub choruje na nowotwór. Dla wielu podopiecznych Fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. W dniu dzisiejszym nasz przedszkolaki chciały w ten sposób okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zmianę zwykłych ubrań na piżamę.
Były rozmowy , zabawy , gimnastyka na holu przedszkolnym oraz wspólne zdjęcie .
Udało nam się zebrać w tym roku 307,54 zł !!!!
Dziękujemy organizatorzy
Pani Kasia i Pani Asia !