Biedronki – Pasowanie na przedszkolaka

2 marca 2021 roku  odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy do  naszego przedszkola zawitały we wrześniu 2019 roku.
Pasowanie miało się odbyć w marcu 2020 roku,
niestety nie odbyło z powodu wybuchu pandemii.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania Pani Dyrektor i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, tańce, instrumentacje, a pani Kamila i pani Kasia ułożyły bajkę o BIEDRONCE i pierwszym dniu w przedszkolu.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu,

przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal pasowania na przedszkolaka oraz breloczek biedronkę ze swoim imieniem.

Do uroczystości przedszkolaki zostały przygotowane przez wychowawczynie:
mgr Kamilę Krawczyk
mgr Katarzynę Kołodziej- Ścigalską