Pszczółki – kochanym Babciom i Dziadkom.

Babcia i Dziadek – źródło bezinteresownej miłości, cierpliwości i dobroci. Niezwykłe osoby, którzy zawsze znajdą czas dla wnuków, przyjmą z szeroko otwartymi ramionami, wysłuchają każdej opowieści i obdarzą zrozumieniem nawet nietuzinkowe pomysły.

Każdego roku, 21 i 22 stycznia nasi kochani Dziadkowie obchodzą swoje święto! Dlatego też dzieci z gr. III „Biedronki” przygotowały występ, w ramach którego przedstawiły inscenizację „Niech żyją nasi Dziadkowie”, zaśpiewały piosenki „Cza– cza dla babci” i „Piosenka, o dziadku, który się nie spieszy” oraz wykonały dwa tańce „Zimową poleczkę” oraz „Walc dla babci i dziadka”. Przedstawienie zakończyło się wierszem „Życzenia dla babci i dziadziusia’ w pięknym wykonaniu Mai. Z okazji tego szczególnego święta dzieci wykonały również śliczne upominki: laurki i wachlarze. Nagrania i zdjęcia z występów zostały umieszczone również na facebooku przedszkola. Mam nadzieję, że występy spodobały się dziadkom, a wnukowie dostali mnóstwo całusów.

mgr Małgorzata Lewińska