Dzień Babci i Dziadziusia w grupie Biedronek

W dniu  22 stycznia 2020 roku .  w naszej grupie  odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  wspólnie ze swoimi paniami, przygotowały dla nich przedstawienie.
Z powodu panującej pandemii nie mogliśmy gościć w naszym przedszkolu gości.
Dlatego nagraliśmy z tej okazji film dla Babć i Dziadziusiów.

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze dla Babć i Dziadziusiów oraz wykonały część taneczną:
Zaśpiewaliśmy piosenkę na powitanie: ,, Jeśli chcesz mieć dobry dzień” – sł.Monika Kluza, muz. Monika Kluza, aranż. Mateusz Kluza
Piosenka : Czerwone serduszko dla Babci i Dziadka” – sł. Monika Kluza, muz. Mateusz Kluza
Taniec chłopców z kapeluszami: utwór: Letkiss, wykonawca Hugo Strasser
Taniec Babuszek – utwór: To-Ma – Карма | Премьера клипа
Finałowym tańcem był ,,Łabędzi śpiew” – taniec z apaszkiami i wachlarzami ( aranż. Witold Jarosiński, choreogr. Monika Kluza)

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, a następnie  zabrały do domu  wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć ( korale z makaronu)  i Dziadków (serce z włóczki).
Uroczystość przygotowały nauczycielki: mgr Kamila Krawczyk i mgr Katarzyna Kołodziej – Ścigalska.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków!