„BIEDRONKI”- świętowały „Dzień Babci i Dziadka”

24 stycznia w grupie II „Biedronek”” odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Z tej okazji wszystkie dzieci ubrały się odświętnie, przygotowały prezenty w formie laurek i krawatów i nauczyły się pięknych wierszy, piosenek i tańców. Przedszkolaki wyrecytowały wiele ciepłych wierszy typu „Babcie bywają różne” czy „Mój dziadek”; zaśpiewały trzy piosenki, w tym „Babciu droga babciu” oraz zatańczyły trzy tańce: w tym „Taniec z chustami”. Na koniec babcie i dziadkowie zatańczyli z wnukami.