Zielone Przedszkole 2018

Zielone Przedszkole- To dopiero była przygoda! 😉

W tym roku szkolnym już od września szykowaliśmy się na wielkie przedsięwzięcie jakim było zorganizowanie Zielonego Przedszkola.
Dzięki chęci Pani Dyrektor i nauczycieli udało się zorganizować wyjazd w terminie 25.05-28.05  do Rabki- Zdrój.

Na wyjazd zdecydowało się 14 dzieci- dla wielu był to pierwszy samodzielny wyjazd bez rodziców. Nie tylko dla przedszkolaków była to próba samodzielności, ale także dla rodziców ;))
Pod opieką Pań : Katarzyny Kołodziej- Ścigalskiej, Gertrudy Zygmunt i Małgorzaty Dubiel wyposażeni w walizki ruszyliśmy na przeciw przygodzie.

Na miejscu na dzieciaki czekały piękne pokoje, duży plac zabaw i mnóstwo czasu na zabawę.  Zwiedzaliśmy Rabkę, ale będąc w niej nie mogło zabraknąć wizyty w RABKOLANDZIE 😉 Dużo spacerowaliśmy, odwiedziliśmy Tężnie Solankową i wesoło spędzaliśmy czas.

Ten wyjazd był zarówno dla dzieci jak i Pań niezwykłą przygodą, którą będą jeszcze długo wspominać.

A może za rok powtórka ??!!

Katarzyna Kołodziej-Ścigalska