Zakończenie Przedszkola 2023r.

“Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” – uroczyste pożegnanie starszaków przygotowały panie Kamila i Małgosia z gr. IV.
W tym dniu Mrówki razem z 6 Pszczółkami zatańczyły “pożegnalnego poloneza”, następnie założyły granatowe birety i “pełne powagi i dostojeństwa” z odrobiną tremy, wyrecytowały wiersze podsumowujące swój pobyt w przedszkolu oraz pożegnały przedszkole i wszystkich jego pracowników. Na koniec z radości, że już wkrótce wakacje dzieci zatańczyły wesołego rock and rolla. W trakcie występu zabrzmiały trzy piękne piosenki, które wyrażały smutek rozstania, a jednocześnie radość z pójścia wkrótce do szkoły. Przedszkolakom udało się przepięknie zaśpiewać m.in piosenkę Sanah “Nic dwa razy się nie zdarzy”.
Po występie dzieci otrzymały oprócz biretów piękne dyplomy, książki, oryginalne kubki ze swoimi imionami i zestawy długopisów z ołówkami, a rodzice, którzy aktywnie angażowali się w życie przedszkola -podziękowania . Pani Kamila pożegnała uroczyście wszystkie dzieci i rodziców życząc dzieciom w imieniu Pani Dyrektor, nauczycieli i pracowników przedszkola dużo sukcesów w szkole , spełnienia marzeń, realizowania swoich pasji i zamierzeń. Rodzice ze swej strony również podziękowali Pani Dyrektor, Nauczycielkom oraz Pracownikom przedszkola za wspólnie spędzone lata.
Na koniec opócz sesji zdjęciowej była jeszcze jedna niespodzianka w postaci smakowitych ciast, które upiekły mamy: Irenki, Emilki i Olusia z grupy Mrówek, za co im serdecznie dziękujemy.
Podsumowując należy stwierdzić, że w dniu pożegnania nawet pogoda dopisała, a następnego dnia niebo płakało ulewnym deszczem i tak jak ono będziemy płakać i tęsknić, ale liczymy na to, że dzieci będą nas często odwiedzać.
Żegnamy, serdecznie i do zobaczenia wkrótce.
Panie:Małgosia, Kamila, Kasia i Ewelina
Zakończenie Przedszkola 2023r.
Taniec ,,Polonez” : https://youtu.be/Bhyiq3eNwk0
Piosenka ,,Nic dwa razy się nie zdarza” – Sanah – https://youtu.be/H9SzY-01Ahg
Piosenka ,,Przedszkola to ostatni dzień” : https://youtu.be/l79slyJ5Ix4
Piosenka ,,Przedszkola to ostatni dzień” – https://youtu.be/l79slyJ5Ix4
Piosnka ,,Szkoła, czeka na nas szkoła” – https://youtu.be/_CB4ssJF1nU
Taniec ,, Rock and roll ” – https://youtu.be/5goDphzRDjU

Zapraszamy!