Teatr Mamy i Taty – Montaż słowno – muzyczny pt. ,, Rzepka”

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca Rodzice wraz z nauczycielkami z grupy IV p. Małgosią i p. Kamilą wystawili dla dzieci z całego przedszkola „Rzepkę” J. Tuwima” w formie montażu słowno- muzycznego. Przedstawienie zostało przygotowane w ramach „Przeglądu teatralnego Mamy i Taty” organizowanego przez Samorządowe Przedszkole 104 we współpracy z Radą Dzielnicy XVIII.
Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w przedstawieniu rodzicom dzieci z grupy IV ” Mrówki”: mamie i tacie Błażeja oraz Błażejkowi (małej rzepce), mamie i cioci Amelki oraz mamom Aurory, Gabrysi, Michała i Emilki. Dziękujemy równie serdecznie rodzicom dzieci z grupy III „Pszczółki” mamom Karola i Andrzejka i Piotrusia oraz tacie Mai.Byliście Państwo cudowni i niepowtarzalni. Wszystkie dzieci były zachwycone interaktywnym przedstawieniem, w czasie którego mogły tańczyć razem z występującymi rodzicami, a dzieci „aktorów” bardzo dumne z rodziców.
Teraz już wszystkie sceny świata czekają na nas …