Mrówki ,,Wszystko jest muzyką” – zajęcia w Szkole nr 37

Mrówki🐜🐜🐜 w ramach naszego autorskiego projektu „Wszystko jest muzyką” wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 37 i wzięły udział w lekcji muzyki wraz z uczniami klasy IV . Przedszkolaki miały okazję wspólnie wykonać wiosenną piosenkę ekologiczną oraz zagrać na różnych instrumentach. Jednym z zadań w czasie lekcji było odgadywanie nazw instrumentów zgodnie z usłyszanym dźwiękiem. Mróweczki bardzo dobrze sobie poradziły, a przy okazji poznały nowy instrument jakim jest pudełko akustyczne. Dzieci z klasy czwartej też mogły się czegoś nauczyć od nas np. co to za instrument ośla szczęka. Wśród dzieci z klasy czwartej było kilkoro absolwentów, w tym brat Ciri, i wszyscy ucieszyli się ze spotkania oraz zrobili sobie z nami pamiątkowe zdjęcie.