Szkoła Muzyczna – ,, Wszystko jest muzyką” – Mrówki

Mrówki🐜🐜🐜 w ramach naszego autorskiego projektu „Wszystko jest muzyką” odwiedziły Szkołę Muzyczną (Zespół Państwowych Szkół Muzycznych)im. Mieczysława Karłowicza. Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym w wykonaniu uczniów, którzy grali m.in. na saksofonie, wiolonczeli, bębnie, puzonie , fortepianie i akordeonie, a nawet ksylofonie, którego nazwę i wygląd dzieci miały okazję poznać. Przedszkolaki zwiedziły także szkołę, zobaczyły amfiteatr znajdujący się obok niej oraz wzięły udział w otwartej lekcji rytmiki razem z uczniami klasy III.
Jednym

słowem „moc wrażeń”. Miejmy nadzieję, że ta wizyta zachęci któreś z dzieci, żeby zapisać się do tej szkoły i nauczyć się grać na jakimś instrumencie, a jeżeli nie to przynajmniej pokochać muzykę.