Pszczółki w Filharmonii

13 maja 2022 roku grupa Pszczółki wybrała się na wycieczkę do Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.
DZIECI DZIECIOM: Cykl godzinnych koncertów z prelekcją, podczas których na scenie występują uczniowie z małopolskich szkół muzycznych, prezentujący swoim rówieśnikom repertuar pozornie tylko zarezerwowany dla osób dorosłych. Mamy nadzieję, że
będzie zachętą do regularnego odwiedzania Filharmonii przez dzieci, a dla młodych muzyków stanie się pierwszym krokiem do koncertowania na filharmonicznej estradzie.
Pszczółki na scenie Filharmonii zobaczyły instrumenty: gitarę, fortepian, skrzypce, klarnet.
Na zakończenie koncertu wystąpiła Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu.
Po krótkim odpoczynku na Plantach, Pszczółki wybrały się na spacer po Krakowskim Rynku.
Przypomnieliśmy sobie nazwy najważniejszych zabytków. Zmęczeni, ale zadowoleni z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do przedszkola 😀