Współpraca z Samorządowym Żłobkiem nr 5

„Bo najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka.  Uśmiech dziecka lekarstwem na wszystkie zawirowania świata. Uśmiech dziecka potrafi nadać życiu sens. Tańczące iskierki radości, wywołujące ten najszczerszy uśmiech dziecka.”

Właśnie ta myśl pokierowała Nas, aby rozpocząć współpracę z pobliskim żłobkiem 😉

Po długiej przerwie, najmłodsze grupy z Naszego przedszkola rozpoczęły współpracę z Samorządowym Żłobkiem nr 5.  Grupa II Biedronki nagrała dla najstarszej grupy żłobkowej bajkę o Biedronce Leosi, która idzie pierwszy raz do przedszkola. Następnie przedszkolaki z grup Motylki i Biedronki wykonały motylki, z logo przedszkola.
Pani Dyrektor Joanna Grzegorczyk przyjęła Nas z otwartymi ramionami i z wielkim entuzjazmem.

Z okazji Dnia Dziecka, który w tym roku obchodziliśmy hucznie z inicjatywy naszej Pani Dyrektor mgr Iwony Aleksandrowskiej  zaprosiliśmy najstarsze grupy ze żłobka na ta imprezę. Było mnóstwo atrakcji, tańce i zabawy z Panem Miłoszem , fotobudka, zabawy z chustą. Przygotowałyśmy również małe upominki dla każdego dziecka w postaci zwierzątek , kwiatów z balonów 😉

Mamy nadzieję, że nasze drogie niedługo znów się skrzyżują 😉 Czekamy na kolejne spotkania 😉

Katarzyna Kołodziej-Ścigalska, Kamila Krawczyk, Ewelina Lisowicz