Pszczółki w „Koncercie kolęd i pastorałek”

W ramach inscenizacji słowno- muzycznej dzieci zaśpiewały pastorałkę „Bosy pastuszek” oraz kolędę „Przybieżeli do Betlejem”; wykonały instrumentację do pastorałki „Jam jest Dudka”, wyrecytowały wiersze i zatańczyły „taniec aniołków” do utworu „Cicho, cicho  na paluszkach”. Cały występ w formie kilku filmików został umieszczony na facebooku przedszkola, aby rodzice i najbliżsi oglądając i  słuchając pięknych kolęd i pastorałek mogli dzięki temu wejść w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i na chwilę zapomnieć o problemach i troskach, bo ani pogoda, ani pandemia tego nie ułatwiały☹ Po występie usiedliśmy do obiadu  w formie „wieczerzy wigilijnej”. Nie zabrakło barszczu, ryby ani smakołyków. Rodzice upiekli wspaniałe ciasta i ciasteczka za co serdecznie dziękujemy.