OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „POLSKA OCZAMI PRZEDSZKOLAKA ”

Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Samorządowe Przedszkole nr 99 zaprasza przedszkola do udziału w

OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „POLSKA OCZAMI PRZEDSZKOLAKA ”

Termin:

Konkurs rozpoczyna się 31.10  i trwa do 23.11.2018 r.

Cel konkursu:

• uczczenie 100-rocznicy odzyskania niepodległości
  • promocja dzieci uzdolnionych plastycznie
  • przedstawienie dziecięcego postrzegania świata w formie plastycznej
  • kształtowanie postaw patriotycznych
  • ukazywanie piękna naszego kraju
  • rozwijanie kreatywności, pobudzanie wyobraźni
  • integrowanie dzieci poprzez sztukę

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku od 3-6 lat.

2. Każde przedszkole może nadesłać:

• dwie prace w kategorii 3-4 lata
  • dwie prace w kategorii 5-6 lat.

3. Technika wykonania: dowolna, płaska,  format A4.

4. Kryteria oceny prac: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, samodzielność.

5. Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, nazwę i adres placówki, telefon oraz  e-mail  placówki, imię i nazwisko nauczyciela .         Metryczkę wypisujemy komputerowo.

6. Prace należy  przesłać pocztą   do dnia 23.11.2018r. na adres organizatora: (liczy się data stempla).

Samorządowe Przedszkole nr 99

os. Stalowe 10, 31-921 Kraków

tel/fax 12 644 32 05

Konkurs „Polska oczami przedszkolaka”

7. Laureaci I, II i III miejsca w obydwu kategoriach, otrzymają  dyplomy i nagrody przesłane pocztą, a pozostali  uczestnicy konkursu  oraz nauczyciele-opiekunowie,  dyplomy i  podziękowania drogą mailową.

8. Nadesłanych prac nie zwracamy. Zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Wysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystanie  danych osobowych do celów wyeksponowania pracy w placówce  i opublikowania wyników  na stronie  internetowej i facebooku organizatora.

9. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie oświadczenia (załącznik) i dołączenie go do pracy.

10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 listopada 2018r., a przesłanie nagród i dyplomów do dwóch tygodni od ogłoszenia wyników.

11. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stroniewww.blizejprzedszkola.pl. oraz na stronie  internetowej i facebooku organizatora.

załącznik oświadczenie